ניתוח להצרת האף

מכיוון שהאף הוא האיבר הדומיננטי ביותר בפנים, מבנה אף רחב עלול לפגוע בהרמוניה של המראה הכללי והוא אינו מתאים לכולם. אנשים, אשר מבנה האף הרחב גורם להם לתחושת אי נוחות לגבי מראם החיצוני ואף לפגיעה בביטחון העצמי, פונים אלי בבקשה להצר את האף.

בניתוח הצרת אף ישנה המנתח את הפרופורציות של האף ואת מבנה האף הקיים. כדי שהתוצאה הסופית לא תהיה אף צר מדי ביחס למבנה הפנים, חשוב, כמו בכל ניתוחי האף, לקיים עם הרופא המנתח פגישת ייעוץ, בה הוא יבדוק, בין היתר, האם ניתן להצר את האף.
ישנם מטופלים בעלי אף רחב, להם העור העוטף את האף עבה וגס, מה שלא מאפשר את הגמישות הנדרשת בניתוח זה.

מהלך ניתוח הצרת אף

לאחר בדיקות, שיחות עם המטופל ועריכת הדמיה ממוחשבת, יחליט ד"ר הראל על מהלך הניתוח. בהתחלה יוסרו הסחוס, רקמות העור ועצמות האף, מה שיאפשר להזיז את האף לכל כיוון ללא התנגדות לעצבו מחדש.
ישנם מקרים בהם נדרשת השתלת סחוס כדי לקבל את מבנה האף הרצוי.

פעולות אלו יבוצעו לרוב דרך הנחיריים, ללא חתך חיצוני, כך שאין חשש שתישאר צלקת.

הליך ההחלמה מניתוח הצרת אף

ניתוח הצרת אף עלול להותיר עור עודף. בעיה זו נפתרת לרוב מאליה, משום שעם הזמן העור מתכווץ ומתאים עצמו למבנה החדש של האף. ד"ר הראל ידון אתכם בהיבט זה עוד בפגישת הייעוץ, כך שתוכלו לצפות את הליך ההחלמה שלכם.

מעבר לכך, הליך ההחלמה מניתוח הצרת אף דומה מאוד להליך החלמה מכל ניתוח אף אחר, אם כי לעתים הנפיחות יורדת לאט יותר. אך אל דאגה- המצב ישתפר בהתמדה עד לקבלת תוצאה המיוחלת.

צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

לפני ואחרי

כל המידע על ניתוח אף
דלג על כל המידע על ניתוח אף
עבור לתוכן העמוד

ניווט מהיר: ניתוח אף | ניתוח אף רפואי | תמונות לפני ואחריהגדלת חזה | הקטנת חזה | הרמת חזה | מתיחת בטן 
ניתוח עפעפיים | הקטנת חזה לגבר